Headbang  
http://www.headbang.com.tr/roportaj/00041/
 : Röportaj No:007 |
ADALET HER YERDE DEĞİLSE, HİÇBİR YERDE DEĞİLDİR - Malcolm X

Yıllardır gerçek heavy metal icra eden birkaç gruptan biri olan W.A.S.P., albüm satışları konusunda hüsran yaşasa da, fanlarının sadakati konusunda asla hayal kırıklığına uğramıyor. Grubun geçtiğimiz günlerde yayınladığı son albümü ''Dominator'' da bu aradaki bağı daha da sıkıştırıcı nitelikte. Headbang dergisi olarak Özgür Öğret'in heavy metal dünyasının en nevi şahsına münhasır ismi, büyük üstat Blackie Lawless'la yaptığı röportajı sunmaktan onur duyuyoruz...

W.A.S.P.
W.A.S.P.

"Dominator" albümüyle bir anlamda "Dying for the World"ü tekzip ediyorsun ama bu bir özür değil, kandırılmış bir adamın öfkesi, doğru anlamış mıyım?
Kesinlikle bir özür değil. 11 Eylül'ün sorumlularının cezalandırılmasını o gün ne kadar istiyorsam bugün de o kadar istiyorum, değişen bir şey yok. Değişen tek şey artık Bush'un yalan söylediğini biliyor olmamız. Bana göre ikisi birbirinden gece ve gündüz kadar ayrı albümler.
Bunu sordum çünkü dün gece iki albümü arka arkaya dinledim ve sanki birbirlerini tamamlıyor gibiler, bir arada 11 Eylül'den günümüze gelen duruma dair bir günlük gibi.
Bu şekilde düşünmemiştim, haklı olabilirsin.
Yazının devamını okumak için abone olmanız gerekir. BlueJean-Headbang Dergilerindeki şifre ile abone olabilirsiniz.

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.