Headbang  
http://www.headbang.com.tr/haberler/00995/
UNIROCK FESTIVAL 2010 İÇİN İLK 4 GRUP AÇIKLANDI!!!
2010 yılında 2-3-4 Temmuz tarihlerinde İstanbul'da düzenleneceği duyurulan Unirock Festival'de sahne alması kesinleşen ilk 4 yabancı grup, organizasyonu üstlenen Unirock Productions tarafından açıklandı. İşte o açıklama...

OBITUARY
OBITUARY
İşte Unirock tarafından yapılan açıklama:

BILINDIGI GIBI SU ANDA SATISTA OLAN INDIRIMLI BILETLER TUKENENE KADAR UNIROCK FESTIVAL 2010 KADROSUNDA YER ALMASI KESINLESEN ILK GRUPLARI OBITUARY HARICINDE ACIKLAMAYACAGIMIZI DUYURMUSTUK.

DARK TRANQUILLITY TURNESININ IPTALI SONRASINDA GELEN BIRTAKIM TEPKILER - KI BU TEPKILERI ANLAYISLA KARSILIYORUZ - BIZLERI UNIROCK FESTIVALIN BUGUNE KADAR OLDUGU GIBI BUNDAN SONRA DA MEVCUT SARTLAR DAHILINDE VE COGU ZAMAN BU SARTLARI DA ZORLAYARAK SIZLERE EN IYISINI SUNACAGINA DAIR BIR GUVENCE VERMEYE YONELTTI. YINE GEREK FACEBOOK GRUBUNA VE WEB SITESINE GELEN MESAJLARDA GORUYORUZ KI BIRCOK ARKADASIMIZ FESTIVALDE SAHNE ALACAK ISIMLERE GORE UNIROCK OPEN AIR ILE YAKIN TARIHLERDE DUZENLENECEK YURTDISINDAKI FESTIVALLERE GIDIP GITMEMEYI DUSUNUYORLAR.

ISTE BU NEDENLERLE UNIROCK OPEN AIR FESTIVAL`IN KESINLESEN ILK KADROSUNU ACIKLIYORUZ!!!

OBITUARY (USA)
OVERKILL (USA)
HEAVEN SHALL BURN (DE)
GRAVE DIGGER (DE)

KESINLESEN TUM GRUPLAR YAKINDA KENDI WEB SITELERINDE DUYURACAKLARDIR.

YINE COK YAKIN BIR SURE ICINDE HER IKISI DE DAHA ONCE ULKEMIZDE SAHNE ALMAMIS 2 DEV ISIM DAHA ACIKLAYACAGIZ.

BILET SATISLARI HAKKINDA ONEMLI NOT:

DARK TRANQUILLITY BILETLERINI UNIROCK FESTIVAL KOMBINE BILETLERIYLE DEGISTIRMEK ISTEYEN ARKADASLAR IADE ISLEMINI 11 ARALIK CUMA GUNUNE KADAR YAPMALIDIRLAR. DEGISIKLIK SADECE BILETIX HARICI SATIS NOKTALARINDA YAPILABILIR. AYNI TARIHTE INDIRIMLI BILET SATISLARI DA SONA ERECEKTIR.


(04/12/09)

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.