Headbang  
http://www.headbang.com.tr/haberler/00477/
SEPULTURA'NIN YENİ ALBÜMÜ HAKKINDA DETAYLAR
Brezilyalı thrash metal grubu Sepultura, yaklaşık 6 aydır üzerinde çalıştığı yeni albümlerinin ismini açıkladı: ''A-Lex''. Bu kelime Rusça'da ''kanun yok'', ''kanunsuz'' anlamlarına geliyor. Albümde toplam 18 şarkı yer alacak.

SEPULTURA
SEPULTURA
Stanley Kubrick tarafından beyazperdeye uyarlanan meşhur Anthony Burgess romanı "A Clockwork Orange" adlı eserin konseptini oluşturduğu albüm, Kasım ayında SPV Records tarafından yayınlanacak. Albüm Brezilya Sao Paulo'daki Trama Stüdyoları'nda kaydedildi ve Mega Studios'da albümün master/mix işlemleri yapıldı.

Bu albüm ayrıca, Iggor Cavalera sonrası gruba dahil olan yeni davulcu Jean Dolabella ile kaydedilmiş olan ilk Sepultura albümü.

Albümün şarkı listesi ise:

01. A-Lex I
02. Moloko Mesto
03. Filthy Rot
04. We've Lost You
05. What I do!
06. A-Lex II
07. The Treatment
08. Metamorphosis
09. Sadistic Values
10. Forceful Behavior
11. Conform
12. A-Lex III
13. The Experiment
14. Strike
15. Enough Said
16. Ludwig Van
17. A-Lex IV
18. Paradox

Bu arada grubun gitaristi Andreas Kisser'ın solo albümü "Hubris I & II" ise 6 Ekim tarihinde Hollandalı Mascot Records tarafından piyasaya sürülecek.


(08/08/08)

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.